На Буковелі спіймали телепродюсера, котрий видавав себе за працівника СБУ (фото)

Працівники Головного правління Нацполіції в області спільно з співробітниками Управління внутрішньої безпеки ЦУ СБУ зафіксували протиправні дії мешканця Києва, котрий  відпочивав на туристичному комплексі “Буковель”.

Як повідомили “Галці” в управлінні внутрішньої безпеки ЦУ СБУ, 50-річний Андрій Білоус з міста Києва поселився у готелі ZimaSnow сьомого лютого.

Впродовж кількох днів чоловік часто з’являвся у закладі в нетверезому вигляді. А коли йому робили зауваження працівники готелю та інші гості – погрожував їм проблемами, мовляв, є працівником підрозділу внутрішньої безпеки центрального управління СБУ.

Як доказ столичний турист демонстрував службове посвідчення полковника.

Про хуліганські дії і використання такого статусу стало відомо правоохоронцям. Коли перевірили документи Білоуса, з’ясували, що це дуже майстерна підробка, вклеєна в учнівський квиток. А сам Білоус ніколи в СБУ не працював.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом використання завідомо підробленого документа (ч.4 ст. 358 ККУ)

До слова, зловмисником виявився чоловік, котрий на ресурсі work.ua шукає роботу продюсера і має в професійному доробку роботу над багатьма фільмами, серіалами та телешоу, які зокрема виходили на телеканалі 1+1.

Читайте также: