Підроблення документів: Дубінського визнали винним у корупційному правопорушенні

Також він тиснув на слідство.

Печерський суд визнав народного депутата Олександра Дубінського винним у порушенні вимог щодо конфлікту інтересів. Його зобов’язали сплатити штраф, повідомив Центр протидії корупції в Telegram.

За матеріалами слідства, Дубінський звернувся з депутатськими зверненнями до МОЗ, щоб отримати відомості, необхідні для захисту від кримінального переслідування.

У зверненнях він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон. Це є предметом кримінальної справи, де депутат виступає фігурантом.

Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи ініціювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний, повідомили в пресслужбі ДБР.

Зазначається, що своїми діями Дубінський порушив вимоги не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів – п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції”. За це передбачено адміністративну відповідальність.

13 листопада народному депутату Олександру Дубінському оголосили про підозру у державній зраді та участь у злочинній організації. Слідство встановило, що Дубінський входив до складу злочинної організації, сформованої головним управлінням ГРУ РФ, основним завданням якої було розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація України на міжнародній арені. За виконання завдань учасники організації отримували гроші від військової розвідки РФ. У ніч проти 14 листопада суд відправив Дубінського до СІЗО.

You may also like...