Поліція Бурині на Сумщині розшукує двох шахрайок, що видурили у пенсіонерки всі її заощадження

Зловмисниці переконали літню жінку в тім, що їй начебто «пороблено на гроші», і під цим приводом виманили у неї 9 000 гривень.

Вчора вдень додому до 79-річної жительки села Вознесенка Буринського району прийшли дві невідомі жінки, начебто з метою купівлі гарбузового насіння. Зайшовши до хати, візитерки раптом визначили, що на стареньку нібито наведено порчу. І аби господиня не захворіла та передчасно не померла, порадили їй терміново провести обряд очищення та зняття порчі.

Шахрайки повідомили наляканій жінці, що порчу на неї наведено через гроші. Тож, аби позбутися неприємностей, порадили зібрати вдома всі заощадження і передати їм для проведення ритуалу очищення за допомогою «спеціальних заклинань та молитов».

Пенсіонерка дістала зі схованки пакунок зі всіма своїми грошима у сумі         9 000 гривень та передала їх незнайомкам для ворожіння. А ті непомітно підмінили гроші в пакунку на паперовий згорток, зашили згорток у подушку та, наказавши не чіпати 21 день, пішли з хати.

Коли ж бабуся таки розпорола подушку і виявила зникнення грошей,  вона відразу ж викликала поліцію. Проте шахрайок і слід прохолов.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмисницям, у разі їх затримання, може загрожувати штраф, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поліція Сумщини попереджає громадян про небезпеку бути одуреними та обкраденими, та радить не довіряти свої гроші, заощадження та майно нікому зі сторонніх. Тож будьте уважні і обережні, аби не потрапити на «гачок» злочинців.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Читайте также: