Працівників Укртрансбезпеки двох областей підозрюють в наданні та отриманні хабарів

Сьогодні, 20 серпня, слідчі – детективи слідчого управління ГУНП у Вінницькій області оголосили про підозру двом співробітникам Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій і Хмельницькій областях та перевізнику у вчиненні  злочинів під час здійснення вантажних перевезень.

Перевізник та службовець Управління  Укртрансбезпеки у Вінницькій області  підозрюються у наданні неправомірної вигоди службовій особі за ч. 3 ст. 369  Кримінального кодексу України. Працівник Управління Укртрансбезпеки у  Хмельницькій області — в отриманні неправомірної вигоди за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Оперативне супроводження в кримінальному провадженні здійснюють працівники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області.

Поліцейські провели обшуки за місцем проживання підозрюваних осіб, у транспортних засобах, під час яких вилучили грошові кошти, мобільні телефони,  документацію, «чорнові» записи, які підтверджують злочинну діяльність  останніх.

Як зазначив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, слідство обгрунтовано підозрює службових осіб Укртрансбезпеки  двох областей та приватного підприємця в організації злочинної схеми.

Досудовим розслідуванням встановлено, що  протягом 2020 року директор приватного підприємства, яке займається вантажними перевезеннями до Хмельницької області, діючи за попередньою змовою з працівником управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області,  надавали неправомірну вигоду співробітнику Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області для забезпечення безперешкодного проїзду вантажних автомобілів.

Транспортні засоби завантажувались будівельними матеріалами понад установлену допустиму норму, поза габаритно-ваговим контролем. При цьому грошові кошти у якості неправомірної вигоди надавались службовій особі Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області шляхом перерахунку на банківську картку.

Вирішується питання  про обрання  підозрюваним запобіжного заходу.

Відділ комунікації поліції   Вінницької області

Читайте также: