СБУ арештувала активи російського депутата в Україні на понад ₴180 млн.

За матеріалами Служби безпеки арештовано українські активи заступника голови Бєлгородської обласної думи рф, власника групи компаній «Агро-Білогір’я» Володимира Зотова.

Посадовець причетний до фінансування російської збройної агресії проти України.

Возможно, это изображение текст «служба безпеки украёни сбу арештувала активи росйського депутата в украйн! на понад 180 млн грî»

Загальна сума заблокованого майна депутата рф становить більше ніж 180 млн грн.

Насамперед мова йде про арешт активів підконтрольного Зотову агрохолдингу, який знаходиться на території Дніпропетровської та Херсонської областей.

А це виробничі та складські приміщення на площі понад 13 тис. кв. м, 16 автомобілів та майже 4 млн грн на банківських рахунках.

За даними слідства, менше ніж за рік до повномасштабного вторгнення рф Зотов формально вийшов із співзасновників українського агрохолдингу і «переписав» бізнес на своїх родичів.

Возможно, это изображение 1 человек и текст «зотов в.ф. subscribers SUBSCRIBE Profile группа компаний <<агро-белогорье> рамках поддержки российских солдат, которые участвоватьв спецоперации на украине, оганизовала отправку машин продуктами. продукты питания одежду сегодня перевезли на границу для передачи солдатам российской армии несколькихг грузовых машинах. большая насть посылки-это продукция холдинга копчёное ноемясо изготовленное свежие <<садов белогорья", натуральный яблочный зотов в.ф. subscribers выделение средств, сбор отправка посылок, которые поддержат боевой ухсолдат, организованы сотрудники компаний поддержали идею организовали собственный благотворительный сбор. депутат белгородской областной думы, директоров 000 "гкагро-белогорье" Bio безпеки 3 https://t.me/gd https://t.me/ 16:55 Notifications Media Links»

При цьому він повністю зберіг контроль за діяльністю підприємства, а частину його прибутків спрямовував на підтримку окупаційних угруповань, які воюють проти України.

Через оборудку депутат рф сподівався уникнути санкцій та кримінального переслідування за злочини проти нашої держави.

Крім того, в росії Зотов розгорнув інформаційну кампанію, в ході якої широко висвітлював надання продовольчої «гумдопомоги» російським військовим на фронті від імені його підприємств.

Возможно, это изображение 1 человек и текст

Відповідні повідомлення він розмістив на власному Телеграм-каналі та на сторінці в забороненій соцмережі «Вконтакте». Також інформація про допомогу окупантам розміщена на офіційному сайті його корпорації.

Під час обшуків в офісі підконтрольного Зотову українського агрохолдингу, а також у помешканнях і автомобілях директора та бухгалтера підприємства виявлено докази злочинної діяльності фігуранта.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили депутату рф про підозру за ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України).

Тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності російського посадовця, який перебуває на території країни-агресора, а також його спільників. Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Служба безпеки України

You may also like...