У Чернівцях двох співробітників залізниці затримали за спробу підкупу поліцейського

Співробітників однієї з регіональних філій Укрзалізниці поліція викрила на незаконній порубці елітної деревини, чим вони завдали значних збитків своєму підприємству. Аби уникнути відповідальності, спільники вирішили дати хабаря посадовцю поліції.

До Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ надійшов рапорт заступника начальника Чернівецького районного управління поліції. Посадовець поліції доповів про отримання корупційної пропозиції, зокрема — надання неправомірної вигоди.

Встановлено, що гроші — 1 000 доларів США — поліцейському пообіцяли двоє фігурантів кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконної порубки ділової деревини на території, що належить залізниці. Чоловіки — співробітники керівної ланки  однієї з регіональних філій Укрзалізниці — за хабаря просили посадовця поліції сприяти у припиненні кримінального переслідування та не повідомляти їхнє керівництво про суму завданої матеріальної шкоди.

Спільників затримали працівники внутрішньої безпеки НПУ та ГУНП у Чернівецькій області у службовому кабінеті поліцейського на передачі першої частини обіцяного хабаря. Наразі фігурантів поміщено до ізолятора тимчасово тримання до обрання їм запобіжних заходів.

Слідчі поліції Буковини готують затриманим оголошення про підозру за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Читайте также: