Упродовж двох діб на хабарях затримано дев’ять посадовців

Суми неправомірної вигоди, які вимагали зловмисники, коливалися від 200 до тисячі доларів США.

Упродовж 15-го та 16-го липня оперативники  територіальних управлінь Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції спільно з іншими правоохоронними органами викрили у хабарництві дев’ять осіб.

Так, 16 липня на Кіровоградщині затримали одного з начальників відділу управління Держпраці області. За проходження навчання працівників з питань охорони та видачу відповідних посвідчень вимагав 11 тисяч гривень, а як «аванс» отримав 4,5 тисячі гривень неправомірної вигоди.

У Волинській області голова кваліфікаційної комісії міжрегіонального управління Державної  служби морського та річкового транспорту одержав 10 тисяч гривень неправомірної вигоди за видачу водійського посвідчення торговельного судна. До корупційної діяльності залучив ще двох членів цієї комісії. 16 липня, на місці затримання поліцейські, окрім суми неправомірної вигоди, вилучили 43 тисячі гривень, походження яких буде встановлюватися.

16 липня у Львівській та 15 липня у Запорізькій областях оперативники затримали працівників Укртрансбезпеки. За вирішення питання щодо зняття з обліку використаного дозволу на міжнародні перевезення інспектор з Львівщини отримав 4 тисячі гривень, а із Запоріжжя — 5 тисяч гривень за непритягнення перевізника до відповідальності через порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про затримання трьох посадових осіб Одеської митниці, які налагодили корупційний механізм митного оформлення вантажів.

Також повідомлялося про затримання 15 липня правоохоронцями Дніпропетровщини керівника міжрайонного управління водного господарства на хабарі.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Читайте также: