Військовою прокуратурою на хабарі затримано столичного податківця

Військова прокуратура Центрального регіону України продовжує затримувати «на гарячому» нечистих на руку державних службовців.

Так, 14.02.2019 військовою прокуратурою Київського гарнізону спільно з співробітниками Управління захисту економіки в м. Києві та Київського Територіального управління Державного бюро розслідувань, викрито факт вимагання неправомірної вигоди старшим оперуповноваженим об’єднаної державної податкової інспекції у Деснянському районі Головного управління ДФС в м. Києві.

Установлено, що у лютому 2019 року податківець висунув громадянці України — приватному підприємцю вимогу про передачу коштів в розмірі 300 доларів США за невжиття заходів адміністративного характеру за надуманими порушеннями правил роздрібної торгівлі.

14.02.2019 підприємець на вимогу правопорушника передала раніше обумовлену неправомірну вигоду у розмірі 8200 гривень (еквівалент 300 долларів США). Одразу після отримання вказаної суми податківця затримано, предмет неправомірної вигоди в підозрюваного вилучений.

На даний час проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що з початку лютого військовою прокуратурою викрито та задокументовано вже 5 фактів хабарництва. Загальна сума вилученої в правопорушників неправомірної вигоди становить 35 300 доларів США та 50 000 гривень.

Андрій Лисенко, речник ГПУ

Читайте также: