Засудили адміна Теlegram-каналу «Де повістки? Луцьк»

Засудили адміністратора Теlegram-каналу, який повідомляв, де у Луцьку роздають повістки. Інтернет-ресурс виявили в березні. Вів його молодий лучанин. Хлопцю інкримінували перешкоджання законній діяльності Збройних сил України.

Де в обласному центрі Волині вручають повістки і коли саме? Ще не так давно цю інформацію можна було дізнатися з анонімного Теlegram-каналу, який вів мешканець Луцька, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Як ми повідомляли, чоловік здійснював адміністрування та забезпечував функціонування групи «Де повістки? Луцьк/Волинська область» у месенджері Теlegram, де розміщувалася інформація про час та місце вручення повісток працівниками Волинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що давало можливість особам призовного віку ухилятися від виконання військового обов’язку.

Теlegram-канал прикрили дуже швидко. В помешканні чоловіка провели обшуки, а йому висунули обвинувачення – перешкоджання законній діяльності Збройних сил України.

Вже за місяць адміністратору каналу оголосили вирок. Йому присудили п’ять років ув’язнення з іспитовим терміном два роки.

До слова, на території Волині з’явилося дуже багато Теlegram-каналів, де поширюється фейкова інформація, спрямована на дискредитацію певних осіб або ж на викривлення громадської думки.

 Волинські новини

You may also like...