Мер Черкас відповів на залякування глави МВС та Президента: рішенням про послаблення карантину в Черкасах була відновлена ​​соціальна справедливість

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відповів на відкриття кримінального провадження щодо послаблення в місті карантину.Мер Черкас після заяви Авакова: Минув той час, коли ми боялися ...

Мер записав відеозвернення, що було опубліковане на його сторінці в Facebook, зазначає видання Букви.


“Черкаський виконавчий комітет прийняв рішення дозволити будівельним магазинам, установам побутового обслуговування населення працювати. Це рішення викликало бурхливу реакцію, починаючи від правоохоронних органів, закінчуючи СБУ, зрозуміло, що з Києва дзвонили. Мене, мера, ніякими кримінальними справами не залякати. В тому числі від вищих посадових осіб нашої країни”, – сказав він.

Водночас Бондаренко підкреслив, що на цю мить в Черкасах багато кримінальних справ залишаються нерозкритими.

“Починаючи від вбивств, закінчуючи в рік понад 200 заволодінь транспортними засобами. Потрібно розслідувати ці справи, а не рішення, яке прийняв Черкаський виконавчий комітет”, – вважає мер.

На думку міського голови, рішенням про послаблення карантину в Черкасах була відновлена ​​соціальна справедливість.

“Нічим не відрізняється великий будівельний супермаркет від маленького магазину будівельних товарів. Громадянин України відповідно до Конституції має право вибору. І він, дотримуючись санітарних умов, повинен відвідати той чи інший магазин. Потрібно закінчувати з цим. Карантин — це добре, але він може зруйнувати повністю нашу економіку”, – підкреслив Бондаренко.

Сьогодні ще одне місто в Україні послабляє карантинні обмеження попри погрози центральної влади.

Читайте также: