Міністерство юстиції вирішило закрити вісім колоній

Міністерство юстиції вирішило закрити вісім установ виконання покарань: ув’язнених переведуть в інші колонії, а персонал звільнять і запропонують нову роботу.

Прокуратура стала на захист прав вихованців Ковельської виховної ...

«6 липня відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, на якому було прийнято рішення про оптимізацію наступних установ: це Ковельська виховна колонія, Черкаська виправна колонія №62, Дергачівська виправна колонія № 109, Жовтоводська виправна колонія №26, Ігренський виправний центр №133, Чорноморська виправна колонія №74, Ширяївський виправний центр №111 та Устинівський виправний центр №37» — пише заступник міністра юстиції Олена Висоцька у відеокоментарі на сторінці Мін’юсту у Facebook.

За словами Висоцької, також розробили план заходів, які відбуватимуться після прийняття такого рішення.

Зокрема, засуджених перемістять до інших установ виконання покарань «з кращими умовами утримання», а персонал звільнять і йому запропонують роботу у найближчих установах або міжрегіональних установах Мін’юсту.

Висоцька зазначила, що це дозволить «оптимізувати систему, зменшити поточні та капітальні видатки на утримання великої системи кримінально-виконавчої служби».

Вона також додала, що майнові комплекси установ виконання покарань, які закривають, запропонують інвесторам для того, щоб «покращувати нашу інфраструктуру, зокрема, ремонтувати або будувати нові слідчі ізолятори».

Читайте также: