У Києві різко подорожчає проїзд у всіх маршрутках

Перевізники пояснюють подорожчання збільшеною вартістю пального та його відсутністю

З суботи, 21 травня, дорожчає проїзд у приватних маршрутках Києва. Про це сайту «Сьогодні» розповіли в Асоціації перевізників Києва та Київської області. Цінники за 10 гривень зникнуть майже у всіх міських маршрутах.

«Проїзд подорожчає майже у всіх приватних маршрутках Києва. Вартість проїзду становитиме 15 гривень на 90% приватних маршруток. Буквально на 7-8 коротких маршрутах вартість проїзду буде 12 гривень», – розповів сайту «Сьогодні» Ігор Мойсеєнко, голова Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Подорожчання перевізники пов’язують із критичною ситуацією з пальним у країні, а точніше, з його високою вартістю та відсутністю на АЗС.

Також у рази подорожчали запчастини та паливно-мастильні матеріали.

«Собівартість проїзду зросла в рази та зменшився пасажиропотік. Більшість перевізників працюють собі на збиток. Подорожчання – це вимушений крок», – додає голова Асоціації перевізників Києва та Київської області.

Водночас на маршрутах «Київпастрансу» вартість проїзду поки що не змінюється – 10 гривень. У комунальних маршрутках продовжують возити пасажирів за старими цінами. Місто виділяє дотації на комунальних перевізників, але скільки їм вдасться тримати старий тариф, поки що невідомо.

Читайте также: