«Гарнізон на місці, зі зброєю в руках»: Білецький прокоментував операцію на «Азовсталі» (відео)

Засновник «Азову» закликав суспільство утриматися від оцінок та критики операції в Маріуполі, щоб не зашкодити їй.

Засновник «Азову» Андрій Білецький прокоментував евакуацію поранених захисників з «Азовсталі». Він закликав утриматися від коментарів та критики щодо цієї операції.

Білецький відреагував на евакуацію захисників "Азовсталі" / фото t.me/BiletskyAndriy

Білецький відреагував на евакуацію захисників «Азовсталі» / фото t.me/BiletskyAndriy

Про це Білецький заявив у відеозверненні.

Він зауважив, що воїни 82 доби героїчної билися з російськими загарбниками. Проти них застосовували ракети, заборонені бомби, корабельну та наземну артилерію, бронетехніку, авіацію й інше озброєння.

«Понад 80 діб вони стримували ворога в оточенні, при величезній чисельній перевазі ворога, при жахливих авіаційних, корабельних, артилерійських бомбардуваннях і так далі. Вони зробили речі, які, безумовно, увійдуть в підручники військової історії. Зараз головне завдання — це врятувати сталевих людей. Вони ще знадобляться, безумовно, Україні. Головне зараз не зашкодити своїми домислами, ідеями, якимись інсайдами операції з порятунку бійців. В мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на «Азовсталі», або до тих, хто має якісь секрети, інсайди і хоче зі всім світом поділитися ними, — залиште їх при собі, як і власні думки», — заявив Білецький.

Він додав, що через 2-3 доби Маріупольський гарнізон надасть необхідну та чітку інформацію про цю операцію.

«На цей час можу сказати, що гарнізон, полк на зв’язку. Я знаю, що там відбувається. Гарнізон на місці, гарнізон зі зброєю в руках. Все буде добре. Все буде Україна. Не нашкодьте. Слава Україні!», — додав він.

УНІАН

Читайте также: