На Донбасі виявлено чергового невдаху-«диверсанта» збройних формувань РФ (фото)

24 квітня, близько опівдня, в районі відповідальності окремої механізованої бригади, яка виконує завдання в складі оперативно-тактичного угруповання «Схід», військовослужбовці Об’єднаних сил затримали ще одного бойовика 100-ї окремої мотострілецької бригади збройних формувань Російської Федерації.

Мешканець Донецьку Сергій Д., 1977 року народження, з 2016 року по теперішній час проходив службу в підрозділах першого армійського корпусу російсько-окупаційних військ.

Під час допиту бойовика було встановлено, що затриманий намагався проникнути в тил українських військ в районі населеного пункту НОВОМИХАЙЛІВКА Донецької області для підготовки та проведення диверсій на військових об’єктах.

Зокрема, бойовик збирав розвідувальну інформацію щодо місця знаходження складів з боєприпасами Збройних Сил України, системи їх захисту та охорони.

Завдяки рішучим діям військовослужбовців Об’єднаних сил, «невдаха» бойовик був виявлений та затриманий, він надає необхідну інформацію Об’єднаним силам. Слідчі дії тривають.

Рухаємось далі!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation

Читайте также: