США дозволили українцям ще два роки перебувати у країні за гуманітарними паролями

Оксана Маркарова пояснила, хто з українців зможе продовжити гуманітарні паролі.

Сполучені Штати Америки дозволили українцям ще два роки перебувати на території країни за гуманітарними паролями. Про це повідомила посол України у США Оксана Маркарова.

«Вдячна Міністерству національної безпеки США (US Department of Homeland Security, DHS) за сьогоднішнє рішення, що надає можливість громадянам України, строк перебування яких на території Сполучених Штатів за гуманітарними паролями закінчується у цьому році, отримати нові гуманітарні паролі строком до 2 років», – написала Маркарова у Facebook.

Вона пояснила, що право поновити свій гуманітарний пароль отримали українці, які прибули до США за програмою Uniting for Ukraine (U4U). Крім того, таке право мають ті українські громадяни, які отримали гуманітарний пароль в пунктах пропуску через державний кордон США у період з 11 лютого до 25 квітня 2022 року, до запровадження програми U4U.

«Переконана, що це рішення має особливу актуальність для тих громадян, які втратили свої домівки внаслідок російської військової агресії та вимушено виїхали з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Росією», – додала Маркарова.

You may also like...