Дев’ятеро закарпатців намагалися перенести до Румунії 27 ящиків сигарет

Інформацію про можливу протиправну діяльність, пов’язану із незаконним переміщенням сигарет з України на територію Румунії через державний кордон, прикордонники відділу «Велятине» Мукачівського загону отримали від місцевого жителя. 

Негайно організовані спеціальні пошукові заходи дали свої результати. Спочатку вартові кордону виявили на відстані кількох кілометрів від кордону 26 пакунків тютюнових виробів, а неподалік – 4 невідомих осіб без документів. Продовжуючи пошуки порушників прикордонники затримали ще 5 чол? ?віків. Під час огляду місцевості виявили поруч із ними один пакунок тютюнових виробів, загорнутий в чорний поліетилен.

Виявлені тютюнові вироби марки «Джін-Лінг» білоруського виробництва у кількості 13,5 тисяч пачок та затриманих осіб доставлено до прикордонного підрозділу для проведення фільтраційних заходів. На чоловіків, жителів Хустського та Виноградівського районів, складено адміністративно-процесуальні документи. Сигарети передано представникам фіскальної служби.

Крім того прикордонники Чопського загону виявили у пункті пропуску «Ужгород» понад 2 тисячі сигарет спільно з працівниками митниці. Громадянин України, прямуючи до Словаччини, приховав їх у паливному баку вантажівки «Вольво». Сигарети разом з тягачем на суму понад 200 тисяч гривень вилучено. // ДПСУ

You may also like...