Житель Збаража побив поліцейського

Кременецькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків.

Встановлено, що 19 травня 2019 року на одній з вулиць м. Збараж працівниками поліції, які виконували свої службові обов’язки, було запропоновано місцевому жителю припинити вчиняти правопорушення та пройти у приміщення відділення поліції для складання адміністративного протоколу.

Картинки по запросу Збараж

Але правопорушник, не бажаючи виконати законні вимоги працівника правоохоронного органу, застосував до поліцейського насильство, що виразилося у заподіянні йому побоїв, чим спричинив поліцейському тілесні ушкодження та перешкодив працівнику правоохоронного органу виконувати свої службові обов’язки.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 КПК України та повідомлено йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.345 КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу

Додатково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді обмеження чи позбавлення волі на строк до п’яти років.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Читайте также: