5000 доларів за непридатність до несення служби брав хірург на Львівщині

Фігуранта затримано та повідомлено підозру. За скоєне йому може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Викрили протиправну діяльність медичного працівника оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції.

Відповідно до розробленого плану лікар обіцяв військовозобов’язаному позитивне рішення військово-лікарської комісії щодо його непридатності до подальшого несення служби. Вартість такої послуги становила 5000 доларів.

У п’ятницю, 9 лютого, оперативники затримали лікаря-хірурга одного з обласних госпіталів одразу після одержання 5 тисяч доларів неправомірної вигоди. Кошти було вилучено, а на робочому місці проведено обшук.

Лікарю повідомлено підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває за процесуального керівництва Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

You may also like...