По 8 років тюрми отримали двоє посадовців ДФС у Тернопільській області за вимагання ₴400 тис. хабаря

Завдяки принциповій позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області засуджено начальника Збаразького відділення Кременецької ОДПІ та головного державного ревізора-інспектор відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту ГУ ДФС у Тернопільській області. Їх визнано винними в пособництві та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднаному з вимаганням і складанні завідомо неправдивого офіційного документа (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368, ч.4 ст.368, ч.1 ст. 366 КК України).

Начальнику Збаразького відділення Кременецької ОДПІ Головного управління ДФС у Тернопільській області призначено покарання – 8 років і два місяці позбавлення волі. Крім того його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади строком на 3 роки з конфіскацією майна.

Головного державного ревізора-інспектора відділу перевірок платників основних галузей економіки управління аудиту ГУ ДФС у Тернопільській області засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади на 2 два роки з конфіскацією майна. Також на нього накладено штраф – 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прокурором у суді доведено, що посадовці ДФС у Тернопільській області з серпня по жовтень 2017 року вимагали від керівництва приватного агропромислового підприємства 400 тис грн неправомірної вимоги за невнесення до акту перевірки виявлених порушень та застосування мінімальних санкцій.

Офіс Генерального прокурора

 

You may also like...