Суддю, який напідпитку насмерть збив людину в Києві, через три роки нарешті звільнили

Вища рада правосуддя (ВРП) ухвалила рішення звільнити суддю Васильківського міжрайонного суду Київської області Сергія Корнієнка, який у 2017 році, будучи напідпитку, збив насмерть людину в Києві.

Про це пише «Слідство.Інфо» посилаючись на результати засідання ради від 13 травня.

Суддю, який напідпитку насмерть збив людину, звільнено

Рішення ухвалили за скаргою громадської організації «Ліга громадського контролю». Відкрити дисциплінарну справу та звільнити суддю ГО вимагала ще у 2018 році. Також, за словами активістів, Корнієнко ухвалював рішення, перебуваючи у відпустці в Туреччині, а рівень його доходів не відповідає способу життя.

Наприкінці грудня 2017-го Сергій Корнієнко скоїв смертельну ДТП на вулиці Васильківській у Києві. На своєму автомобілі Land Rover Freelander суддя наїхав на чоловіка на пішохідному переході. Від отриманих травм постраждалий згодом помер. Як ідеться в ухвалі Третьої дисциплінарної палати ВРП, рівень алкоголю в крові судді перевищував допустиму норму в дев’ять разів — 1,8 проміле алкоголю, при нормі 0,2.

Понад рік тому Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вже рекомендувала звільнити суддю. Зазначимо, після ДТП Корнієнко продовжував очолювати Васильківський міжрайонний суд.

Раніше «Слідство.Інфо» розповідало про суддю Шостого апеляційного адмінсуду Костянтина Бабенка, якого патрульні спіймали напідпитку. За версією правоохоронців, Бабенко порушив дорожні правила під час руху на повороті. На вимогу патрульних суддя не зупинився і надалі намагався втекти від них. Згодом інша суддя виправдала Бабенка.

You may also like...