Заступник голови Верховного суду не радить Князєву втікати: «За такі речі знайдуть, як Киву» (покійного – УК)

Заступник голови Верховного суду України Олександр Мамалуй прокоментував звільнення під заставу колишнього голови Верховного суду України Всеволода Князєва і закликав “подумати головою і не намагатися втекти”.

Про це Мамалуй сказав “Суспільному”.

“Втікати не треба. Я не знаю, як сильно він “прикритий”, як сильно за ним слідкують, але “спливти” через місяць в “Москва-Сіті” адвокатом – це не найкращий вихід із ситуації”, – зазначив заступник голови Верховного суду.

Він зазначив, що Князєв мав допуск до державної таємниці. “За такі речі знайдуть, як Киву, я так скажу”, – додав Мамалуй.

“Залягти “на больничку” на багато років також не можна буде, тому що все одно принесуть, як Насірова в ковдрі. А якщо Князєв захоче мобілізуватися і, так би мовити, кров’ю своєю вину якимось чином виправити, то, можливо, це суспільством і буде сприйнято позитивно. Тому що судді в місцях відбування покарання не дуже добре живеться, скажемо так. А на війні можна щось виправити”, – сказав Мамалуй.

Він також розкритикував рішення судді Вищого антикорупційного суду зменшити заставу для Всеволода Князєва.

Довідково. Олександр Мамалуй – суддя Верховного суду України з 2017 року. З 2023 року – заступник голови Верховного суду України. Майор Збройних сил України у запасі. До січня 2024 року був учасником російсько-української війни.

Нагадаємо, 30 січня Вищий антикорупційний суд зменшив заставу Князєву із 20 млн грн до 18,168 млн грн. А вже наступного дня гроші за нього внесли і він вийшов з СІЗО. На початку лютого Вища рада правосуддя відсторонила Князєва від здійснення правосуддя.

 

You may also like...