«Слуги народу» мають намір ввести податки з посилок людей. Проблема не там, де її шукають
Чергова концепція боротьби за інтереси білого бізнесу стосується не напрямку «там, де крадуть», а напрямку «там, де легше взяти ці податки». З посилок людей.
У лісах на Чернігівщині уже роками розбудовується приватний маєток з озерами, конюшнею та відпочинковими будинками керівника ДП «Ліси України» Юрія Болоховця та його бізнес-партнера Михайла Реви. При цьому маєток не оформлений на жодного з них, а записаний частинами на родичів та друзів
Чергова концепція боротьби за інтереси білого бізнесу стосується не напрямку «там, де крадуть», а напрямку «там, де легше взяти ці податки». З посилок людей.
Для нашої держави, окрім національного законодавства, визначальне значення в питанні допустимості чи недопустимості провокації має практика Європейського суду з прав людини. А вона виходить з того, що правоохоронці не повинні схиляти до скоєння злочину, яке в іншому випадку не було би вчинено.
Щороку правоохоронці порушують понад тисячу справ за відповідною статтею Кримінального кодексу, штрафуючи та ув’язнюючи громадян. Мова йде не лише про порномоделей, а й про пересічних українців та українок, які “посміли” сфотографувати частину свого тіла і надіслати таке фото близькій людині.
За даними урядового центру реагування на кібероперації Cert UA, торік Україну в цифровому просторі атакували 4315 разів, кількість ворожих кібератак зросла на 70%. І це при тому, що не всі інциденти фіксуються.
Дезінформація, фейки, різноманітні теорії змови й іноземна пропаганда широко розповсюджені в німецькому суспільстві, особливо серед молоді та користувачів TikTok, і впливають на громадську думку.
За 2024 рік СБУ і Нацполіція затримали понад 450 людей, які, як пише пресслужба відомства, «за дорученням російських кураторів займалися підпалами в Україні»
Вже понад рік у справі майже немає зрушень: обвинувальний акт зачитали за 18 місяців після того, як справу передали в суд. Що відбувається зі справою та як темп її розгляду впливає на родину жертв.
Фактична чисельність старих радянських і російських танків на базах зберігання до кінця 2024 року скоротилася з початку війни в Україні вдвічі, встановили OSINT-розслідувачі на основі аналізу супутникових знімків – з приблизно 7,3 тис. до 3,5 тис. штук. до 3,5 тис.
В Україну повернули тіла ще 757 загиблих Захисників
24 Січ, 2025