На Вінниччині екссуддя отримав найсуворіше покарання за хабарництво

Завдяки принциповій позиції прокурорів Вінницької обласної прокуратури під час підтриманні публічного обвинувачення колегією суддів Вінницького апеляційного суду залишено в силі вирок Вінницького міського суду стосовно одного з суддів Вінницького районного суду, яким останнього засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Упродовж тривалого судового розгляду, що продовжувався майже 10 років, прокурори обласної прокуратури домоглися ухвалення повторного рішення про затвердження обвинувального вироку суду, яким суддю засуджено до реального позбавлення волі строком на 10 років з конфіскацією майна. Таке покарання є найсуворішим із можливих згідно із санкцією інкримінованої ч. 3 ст. 368 КК України.

Вказане покарання служитель Феміди отримав за одержання у 2012 році неправомірної вигоди у великому розмірі за сприяння порушнику правил дорожнього руху в ухиленні від небажаного для останнього виду покарання. Так, суддя за грошову винагороду, ухвалюючи рішення про притягнення зазначеної особи до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), наклав на нього стягнення не пов’язане з позбавленням права керування транспортним засобом, як того і просив правопорушник.

Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

You may also like...