Моніторинговий візит до виправної колонії ХВК-43: “Зустріч” з мішком на голові, чай і тютюн замість зарплатні

Візит відбувся без попередження. У рамках візиту відбулися спілкування з засудженими, в тому числі і на умовах анонімності, з персоналом і керівництвом установи. У рамках підбивання підсумків візиту відбулися консультації з керівництвом ХВК-43.

Історія мешканки Донеччини, яка провела два роки у полоні терористів “ДНР”: мене катували, але я нікого не видала

Жінка каже, що кілька разів вона передавала вибухівку українським диверсійним групам у Донецьк, поки її не здала головна лікарка.

Російські загарбники вивозять усе найцінніше з музеїв на окупованій території. Те саме робили гітлерівці 80 років тому

Під російською окупацією сьогодні перебуває понад 18% території України, але це не лише земля, природні ресурси, населені пункти та люди, а й українська культурна спадщина – пам’ятки архітектури, музейні фонди та експонати.

В вывозе российскими захватчиками рапса с оккупированных территорий Украины замешана Беларусь

Сельхозпродукцию, вывезенную с оккупированных территорий Украины российскими оккупантами-мародерами, перерабатывают в Беларуси, выяснили журналисты-расследователи благодаря утечке документов.

Злочини російських загарбників. Історія херсонця, захопленого в полон рашистами, який жив у камері з мером Херсона і мало не вкоротив собі віку від тортур

Стрімкий контрнаступ Збройних сил України восени 2022 року змусив загарбників тікати з правого берега Херсонщини. Але з собою вони забирали й цивільних полонених.

Колабораціонізм керівників медичних закладів: хто постане перед судом?

В українських судах розглядаються справи відносно керівників медичних закладів, яких прокурори звинувачують у співпраці з ворогом. Що таке медичний колабораціонізм і як його трактує міжнародне гуманітарне право, пояснює експерт

Шахраїв стало більше через війну, а українці наступають на ті самі граблі втрапляючи в їх нові-старі пастки

1 вересня шахраї придумали, як викрадати гроші українців за допомогою шкільних чатів у Viber і Telegram. Від імені директора школи або класного керівника збирають гроші на потреби класу – від 100 до тисячі гривень з кожного учня.