Внаслідок лобового зіткнення в столиці загинуло двоє людей (фото)

Пригода про яку зараз піде мова трапилась близько 11 години ранку, у Голосіївському районі, на Дніпропетровському шосе, неподалік вулиці Заболотного. Тут, не розминулись автомобілі «Hyundai Sonata» та «Porsche Cayenne».

ДТП

Попередньо з’ясовано, що «Porsche» , яким керувала 45-річна жінка, рухався у напрямку міста, а «Хюндай» прямував у бік Обухова. Раптом «Porsche» різко змінив напрямок руху і опинився на зустрічній смузі. Удар був настільки потужним, що важкий позашляховик опинився на узбіччі за відбійником, а «Hyundai», яким керував 66-річний водій, залишився на дорозі. Обидва водії загинули на місці пригоди.

ДТП

Начальник Державтоінспекції міста Києва, Святослав Зубицький, наголосив, що у вівторок, коли погіршились погодні умови ускладнилась дорожня обстановка. Тому, керівник ДАІ звертає увагу всіх водіїв на необхідність в таких умовах збільшувати дистанцію та зменшувати швидкість.

ДТП

Що стосується трагічного випадку про який йшла мова, то за попередніми даними, у жінки, яка керувала автомобілем «Порш» трапився сердечний напад. Цілком можливо, що саме тому вона втратила контроль над авто.

Однак, остаточні висновки щодо причин цієї трагічної пригоди буде зроблено в ході подальшого розслідування.

УДАІ м. Києва

Читайте также: