Що вони собі насудили: керуюча адвокатським бюро та кандидат до Верховного суду Фролова Олена

Аналізуючи кандидатів до нового Верховного суду, зазвичай ми більшу увагу приділяємо кандидатам-суддям, адже саме вони уособлюють стару суддівську систему. Однак чи всі представники НЕ із системи заслуговують на те, щоб увійти до нового найвищого судового органу? Адже і серед адвокатів, науковців та юристів можуть зустрічатися кандидати, щодо доброчесності яких виникають сумніви.

Знайомтесь, керуюча адвокатським бюро та кандидат до Верховного суду – Олена Григорівна Фролова.

Сказати, що Олена Григорівна не має жодного стосунку до суддівської системи складно: її чоловік, Максим Фролов, є суддею Голосіївського районного суду м. Києва. Ще в березні 2016 року Вища рада юстиції ухвалила внести подання Президенту про звільнення з посади Максима Фролова за порушення присяги через ухвалу ним очевидно неправоcудного рішення про позбавлення прав керування активіста «Автомайдану» за участь у  поїздці до Межигір’я в грудні 2013 року. 

24 вересня 2016 року Президент підписав Указ про звільнення М. Фролова з посади. Втім виявилося, Указ Президента не указ для Голови Голосіївського суду О. Первушиної. Фролов й досі не звільнений з посади судді, оскільки з 02.11.15 року перебуває у … відпустці по догляду за дитиною.

 

 

 

 

You may also like...