Вибір Україною стратегії «обмін територій на втрати ворога» та уроки наступальних операцій ЗСУ

Розклад на полі бою дає партнерам чіткий сигнал: треба постачати більше снарядів і засобів дальнього ураження, адже якщо позбавити противника можливості евакуювати пошкоджене в тил, на його відновлення знадобиться більше часу.

Майже сотня справ щодо війни за якими варто спостерігати цього тижня: розстріл військовополоненого, митрополит Снігірьов та медсестра з Херсона

Денис Снігірьов у 2020 році став архієпископом Черкаським і Канівським від РПЦ в Україні. Заявляв, що ця церква найбільш незалежна у світі, виступав проти створення ПЦУ.

Контроль над українським ринком продажу цигарок вірогідно й досі у росіян, повʼязаних з ФСБ – розслідування

Діяльність російських бізнесменів в Україні викликає серйозні занепокоєння. Їхній контроль над тютюновим ринком, тісні зв’язки з російськими спецслужбами та можливе фінансування терористичних організацій становлять загрозу національній безпеці України.

“Масові забіги через поля і витончені суїциди”. Військовослужбовець ЗСУ – про бої з північнокорейцями

Північнокорейські солдати виявилися влучними стрільцями, які вигадують власні методи боротьби з українськими дронами. ЗС РФ завдають дедалі більше ударів по Суджі, не надто дбаючи про безпеку мирних жителів, які залишаються в місті.

«Там немає живого місця». Що втратив Кінбурнський півострів за роки російської окупації

Кінбурн — півострів у Чорному морі, який бере початок на Херсонщині. Адміністративно область ділить його з сусідньою Миколаївщиною, якій належить кінець — коса. Територія окупована з початку повномасштабного вторгнення, вже майже три роки.

Бійці ССО розповідають як вперше взяли в полон солдата з КНДР: «Не встиг підірватися»

Як відбувалася операція, чому раніше не вдавалося полонити бійців із Північної Кореї та як армія РФ намагалась завадити захопленню північнокореського бійця

Що робити якщо родина втратила зв’язок із військовослужбовцем: поради слідчого управління Нацполіції

Зникнення військового на фронті — це виклик для родини, яка не знає, де шукати відповіді. Чимало питань стосуються того, як правильно збирати і зберегти покази побратимів, які в будь-яку мить можуть загинути, бо це війна. Як перевірити достовірність їхніх розповідей і відшукати хоча б на мапі ту точку, де зниклого безвісти бачили востаннє.

Заочні штрафи й арешти рахунків для ухилянтів пропонується в новому законопроєкті

Необхідність суворіше карати пояснили просто: упродовж 2024 року понад шість мільйонів військовозобов’язаних громадян так і не уточнили своїх персональних даних через центр надання адміністративних послуг, електронний кабінет чи у ТЦК та СП.