Прокуратура відреагувала на факти порушень прав в’язнів у Бучанській виправній колонії

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури за результатами перевірки в державній установі «Бучанська виправна колонія» (№85)» виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства при накладенні на засуджених дисциплінарних стягнень та створення засудженим необхідних житлово-побутових умов, що відповідають правилам санітарії та гігієни.

Так, адміністрацією вказаної установи в порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства двох засуджених протиправно поміщено до дисциплінарного ізолятора на 14 діб.

Крім того, перевіркою виявлено факт утримання в’язнів у камері дисциплінарного ізолятору, яка не відповідала правилам санітарії та гігієни, в той час як в установі були наявні вільні камери, які відповідають встановленим вимогам.

Реагуючи на зазначені порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою скеровано вказівку начальнику виправної колонії з вимогою вжити заходів до усунення порушень законодавства, причин та умов, що їм сприяли.

За результатами розгляду даної вказівки двох засуджених негайно звільнено з дисциплінарного ізолятора ще двох – переведено до камери, яка відповідає правилам санітарії та гігієни.

Прес-служба прокуратури Київської області

Читайте также: