Как в путинской России следят за людьми — рассказывают бывшие «негласные» оперативники

«Негласные» оперативники носили паспорта на чужое имя и даже в общении с друзьями должны были придерживаться легенды. Каждый день они приходили на службу в один из разбросанных по городу конспиративных офисов под вывеской несуществующей фирмы или учреждения, получали задание, комплект сменной одежды, иногда парики и грим, скрытую камеру и рацию

Глобальна ініціатива проти транснаціональної організованої злочинності: Немає доказів витоку західної зброї з України

“Ми не знайшли жодних доказів потрапляння західної зброї в Західну Європу і дуже обмежені докази будь-яких операцій із західною зброєю в Україні. Зброя, яку доставив Захід, у надійних руках”

Нова зброя «другої армії світу»: гараж-танки та тактика Першої світової війни

Цей танк просто проситься на виставку в ЄС, щоб платники податків самі побачили, як їхні гроші впливають на ситуацію на фронті, що Москва не просто так дійшла до мотоциклів, гольф-карів і танків 60-х років минулого століття, обшитих кустарною бронею.

Моніторинговий візит до Білоцерківської виправної колонії №35: Порушення права на гідні умови тримання

БВК-35 — це виправна колонія середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі.

Корупція в ДБР? Полковник “Ботекс” та його казкові надбання

Цей кадр вміє дивувати. За свої 35 років він встиг побути прокурором у прокуратурі Автономної республіки Крим (2016 рік), заступником прокурора Криму (2017 рік), а з приходу у ДБР у 2018 році вже виріс до статусу другої людини в органі та звання полковника ДБР. Так зване нове обличчя. Але зі старими звичками.

Як російські загарбники вбивають один одного та мирних мешканців на окупованих територіях

Російські військові в середньому кожні два-три дні вбивають на окупованих територіях. Серед жертв — як товариші по службі, так і мирні жителі.

Полювання на ухилянтів. Чому в Україні хочуть спростити процедуру оголошення в міжнародний розшук?

Основне завдання міжнародного розшуку полягає в пошуку та затриманні осіб, які переховуються від слідства та суду. Після затримання їх передають державі (процес екстрадиції), яка здійснює або здійснювала раніше розслідування вчиненого ними злочину.

Британський юрист Вейн Джордаш про те як розслідують воєнні злочини рашистів в Україні та чи відповість за них російський диктатор

Вейн Джордаш присвятив понад 20 років захисту прав людини на різних континентах. З 2015 року він збирає докази воєнних злочинів росіян в Україні.