Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 16.08.2015

Упродовж минулої доби до Єдиного реєстру досудових розслідувань органів внутрішніх справ внесено 65 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, що мали місце на Одещині.

Працівниками Київського РВ викрито 34-річного Віктора, який в барі на вул. Ак. Корольова викрав з барної стійки мобільний телефон. Сума матеріального збитку становить 19 000 гривень. Від зловмисника надійшли правдиві свідчення. Правова кваліфікація кримінального правопорушення — ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

 

До Київського РВ надійшла заява від Володимира, 1992 р.н., про те, що в приміщенні бару на вул. Ак. Корольова невідомий зловмисник скоїв крадіжку мобільного телефону. Сума матеріального збитку — понад тисяча гривень. Вжитими заходами у вчиненні правопорушення викрито 30-річного одесита.

До чергової частини Суворовського РВ звернулася 37-річна одеситка з заявою про те, що у її сина невідома особа в г/п Лузанівка викрала мобільний телефон. Вжитими заходами викрито 26-річного Олега. Триває перевірка.

 

 

 

ВЗГ ГУМВС України в Одеській області

Читайте также: