Жінка нанесла потерпілому множинні травми в область голови. Як наслідок – чоловік помер

На початку місяця до 1-го відділення поліції Кременчука надійшла інформація від перехожого про знайдене у снігу, на вулиці Флотській, тіло невідомого чоловіка з ознаками насильницької смерті.

До розкриття особливо тяжкого злочину були залучені працівники 1-го відділення поліції, оперативники Кременчуцького відділу поліції та управління карного розшуку Главку поліції. Здійснивши невідкладні оперативно-слідчі заходи, поліцейські встановили особу загиблого та обставини його вбивства.

Картинки по запросу женщина забила мужа

Як повідомив начальник Кременчуцького відділу поліції Сергій Терела, 49-річний чоловік вів «кочовий» спосіб життя. Періодично він допомагав по господарству 43-річній жінці.

Саме цій жінці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Відповідно до проведених процесуальних заходів встановлено, що наприкінці січня жінка нанесла потерпілому множинні травми в область голови. Як наслідок – чоловік помер від крововиливу під оболонку головного мозку.

Поліція вилучила речові докази. У кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

За інформацією Кременчуцького відділу поліції

You may also like...