влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

«Друзі» Путіна — Трам і Сі Цзиньпін остаточно поховали російську «Силу Сибіру»

10.11.2017 01:15

США і Китай знайшли альтернативу російському газопроводу «Сила Сибіру», підписавши угоду про розвиток заводу з виробництва зрідженого природного газу (СПГ) на Алясці.

Про це у четвер повідомляє агентство Bloomberg.

США и Китай

Проект оцінюється в 43 мільярди доларів, він може стати однією з альтернатив російському газопроводу «Сила Сибіру». Потужність СПГ-заводу складе 20 мільйонів кубометрів газу в рік. Угода підписана в ході візиту президента США Дональда Трампа в Пекін і його зустрічі з китайським лідером Сі Цзиньпінем.

Китайська China Petrochemical Corp., більш відома як Sinopec Group, і американська Alaska Gasline Development Corp. підписали угоду і схвалили план, який дозволить постачати СПГ в Китай. Згідно з планом, від північних родовищ на Алясці буде прокладений газопровід протяжністю 800 миль до заводу СПГ на півдні штату, звідки зріджений газ можна буде завантажити на танкери і відправити в Китай. У проекті також беруть участь влада штату Аляска, China Investment Corp. і Bank of China Ltd.

Реалізація плану схвалена сторонами не до кінця. «Є ще кілька важливих кроків, щоб досягти фінальної угоди, хоча поточний договір - вже прорив, всі п'ять необхідних представників поставили свої підписи: покупець, позичальник, інвестор, девелопер і влади штату», - розповів губернатор Аляски Білл Уокер.

В свою чергу, російські ЗМІ повідомляють, що голова правління «Газпрому» Олексій Міллер 1 листопада попередив Китай про можливий дефіцит газу. На його думку, поставки СПГ в Китай не можуть задовольнити зростаючий попит Пекіна. На даний момент російська сторона реалізує проект «Сила Сибіру», потужність якого становить 38 мільярдів кубометрів газу в рік. Планувалося, що газопровід буде транспортувати газ Іркутського і Якутського центрів газовидобутку в Китай, а також на Далекий Схід. // Аргумент

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...