влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

На Миколаївщині державі повернуто мисливські угіддя площею понад 8 тис. га

10.08.2018 17:33

9 серпня 2018 року рішенням господарського суду міста Києва задоволено позовну заяву першого заступника прокурора Миколаївської області про визнання незаконним та скасування рішення Миколаївської обласної ради від 10.11.2016 № 15 про надання у користування товариству з обмеженою відповідальністю «СМГ «Буг» мисливських угідь загальною площею понад 8 тис га, розташованих у Новоодеському районі, із зобов'язанням повернути їх Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Установлено, що оскаржуване рішення обласної ради прийнято за відсутності передбаченого законом погодження власника земель запасу державної власності та без врахування наявності на території мисливських угідь п’яти об’єктів природно-заповідного фонду України загальною площею 598 га, в межах яких заборонено полювання.

Водночас, оскаржуване рішення обласної ради та договір про умови використання мисливських угідь не містять ні заборони, ні обмежень щодо полювання та використання територій мисливських угідь.

Зазначеними порушеннями законодавства завдається суттєва шкода державним та громадським інтересам щодо охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду.

Реагуючи на порушення, перший заступник прокурора області звернувся до суду з відповідним позовом, який задоволено у повному обсязі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...