влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Монгольская тюрьма в ящике: как в этой стране наказывали за прелюбодеяния и бунты

Голосование

Накажут ли наглых «мажоров» за создание аварийной ситуации и избиение депутата Найема

Да, в полном соответствии с Законом
Нет, денег хватит откупиться
Не знаю что и сказать
...
Загрузка...
Печать

Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 16.05.2018

17.05.2018 10:15

Найбільш резонансні злочини та події на Одещині за 16.05.2018

До Ізмаїльського відділу поліції із заявою звернувся 36-річний житель м. Ізмаїл. Чоловік повідомив, що в одному із місцевих магазинів у нього вкрали мобільний телефон, який він залишив на прилавку. Вжитими заходами правоохоронці викрили 47-річного раніше засудженого за аналогічний злочин місцевого жителя, який надав правдиві свідчення та повернув вкрадене.

Національна поліція України - лого

До Приморського відділу поліції в м. Одеса із заявою звернулася 50-річна жителька Черкаської області, яка повідомила, що на вулиці Привозній у неї з машини викрали два мішки волоських горіхів. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці викрили 51-річного раніше засудженого за аналогічний злочин громадянина Азербайджану. Чоловік надав правдиві свідчення та повернув вкрадене.

До Шевченківського відділення поліції Приморського відділу поліції в м. Одеса із заявою звернулася 18-річна одеситка. Дівчина повідомила, що на вулиці Академічна невідомий молодик вкрав у неї сумку з ноутбуком, мобільним телефоном, планшетом та грошима, що лежала поряд з нею на лавочці. Вжитими заходами правоохоронці викрили 21-річного раніше засудженого за аналогічний злочин уродженця Узбекистану.

До Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції в м. Одеса із заявою звернулася 44-річна одеситка, яка повідомила, що в одному із міських кафе незнайомий чоловік вирвав у неї з рук мобільний телефон. Вжитими заходами правоохоронці викрили 32-річного раніше засудженого жителя Арцизу, який надав правдиві свідчення.

ВК ГУНП в Одеській області

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...