Військова прокуратура Центрального регіону спільно із ДБР та НПУ затримала директора одного з державних підприємств Міноборони

12.12.2018 військовою прокуратурою Центрального регіону України за оперативного супроводження співробітників  Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно із слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримано директора державного підприємства, розташованого у Київській області.

Установлено, що упродовж листопада — грудня 2018 року вказана посадова особа висунула громадянину України вимогу про передачу йому грошових коштів в розмірі 2000 доларів США.

взятка

За вказану суму директор держпідприємства обіцяв «уберегти» зазначеного громадянина від призову на військову службу в умовах воєнного стану, використавши свої дружні відносини із службовими особами посадовими особами  Києво-Святошинського районного військового комісаріату. При цьому, у випадку відмови? він залякував вказаного громадянина невідкладним призовом його на військову службу.

Затримання відбулося безпосередньо під час передачі підозрюваному неправомірної вигоди у розмірі 2000 доларів США, що задокументовано в ході негласних слідчих (розшукових) дій.

Грошові кошти в затриманого вилучені.

На даний час проводяться слідчі та інші процесуальні дії, готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Читайте также: