Інформація ДАІ м. Києва на 07.12.2011

За 6 грудня 2011 року співробітниками ДАІ було виявлено 587 порушень ПДР, з них найбільш характерні: перевищення швидкості – 208; порушення правил проїзду перехресть – 27, створення аварійної ситуації –6, порушення ПДР пішоходами – 15.

Зверніть увагу! За керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння за добу виявлено 35 порушень. З початку року за відповідне правопорушення (ст. 130 КУпАП) районними судами м. Києва прийнято 7188 рішень, у 2822 випадках — водіїв позбавили права керування транспортним засобом.

За добу зареєстровано 2 ДТП в яких дві особи  отримали травми.
 
Зареєстровані незаконні заволодіння транспортними засобами: Деснянський район  а/м «Lexus LS 460», н.з. CSP111 (номерний знак Молдова), 2007 р.в., чорний. Прийнято міри розшуку. Натомість інспекторами ВДАІ Голосіївського району виявлено та затримано раніше викрадений автомобіль «Опель-Кадет Караван», легковик значився в розшуку з 2008 року. Також виявлено 4 автомобілі:«Peugeot Partner», «Samand LX», «Peugeot405», «Mitsubishi Grandis», що знаходились у розшуку.  
 
За добу до райуправлінь міліції за незаконне перевезення та зберігання наркотичних речовин доставлено -4 особи, за хуліганство -1, перевезення вантажу (МАФ) без документів – 1; порушення правил зберігання мисливської зброї – 11, порушення правил зберігання газової зброї – 3.
 
По перації "Зброя і вибухівка" 6 грудня працівники ДАІ затримали 7 громадян, які без належних документів у своїх автомобілях зберігали та перевозили зброю або мали її при собі, — говорить начальник столичної Державтоінспекції Анатолій Курінний.
  Майже щодня співробітниками ДАІ складаються адміністративні протоколи на водіїв, які з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху пропонують хабарі. Так, з початку року задокументовано 261 спроба дачі хабара. По цим фактам порушено 7 кримінальних справ. Наразі, районними прокуратурами столиці розглядаються 37 відповідних справ. За минулу добу інспекторами ДАІ затримано водія автомобіля «Шкода- Октавия», який з метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху намагався дати хабара (200 грн.).
 
ДАІ радить пішоходам мати на одязі світловідбиваючі елементи!
 
З настанням осінньо-зимового періоду зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. З початку року на автошляхах столиці сталося 900 ДТП за участю пішоходів, внаслідок яких 87 людей загинуло та 882 отримали травми. Основними причинами цих автопригод є перехід в невстановленому місці, несподіваний вихід на проїжджу частину, недостатня видимість на дорогах. Саме для того, щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі, столична Державтоінспекція радить таким учасникам дорожнього руху мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризик потрапити у небезпеку на дорозі.
 
Шановні учасники дорожнього руху!
 
Повідомляємо, що у зв’язку з реконструкцією теплової мережі (розпорядження КМДА від 25.08.2011 № 1515) починаючи з 17.00 год. 14.11.2011 буде перекритий рух транспорту по вул. Довнар-Запольського (від вул. Дегтярівської до вул. Білоруської). Об’їзд зазначеної ділянки пропонуємо здійснювати по вул. Якіра.
 
Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням надавати інформацію на телефон гарячої лінії 483-70-64 (багатоканальний, працює цілодобово) у випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу. Крім того розпочав працювати телефон для СМС повідомлень: (063) 7682020.

Читайте также: