Два грузини, турок та казах намагалися незаконно перетнути держрубіж України

Напередодні вихідних у пункті пропуску «Жуляни» співробітники Держприкордонслужби виявили та передали співробітникам МВС громадянина Грузії.

Під час перевірки документів прикордонники з’ясували, що пасажир рейсу «Київ-Кутаїсі» мав підроблену посвідку на постійне місце проживання в Україні. Про це йдеться в повідомленні офіційнийного сайту прикордонної служби України.

Ще одного грузина затримав прикордонний наряд відділу «Мілове» у суботу на Луганщині. Чоловік ішов в обхід пункту пропуску та мав при собі довідку з місць позбавлення волі.

А от прикордонники відділу «Порубне» Чернівецького загону під час спроби незаконного перетину державного кордону затримали громадянина Туреччини. Чоловік повідомив, що мав намір перетнути кордон поза пунктом пропуску у зв’язку з відсутністю візи України. Рішенням Глибоцького районного суду на затриманого накладено адміністративне покарання у вигляді штрафу 1700 гривень. Також громадянину Туреччини винесено постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки.

Крім того у неділю прикордонний наряд Чопського загону зупинив правопорушника на Закарпатті. Чоловіка правоохоронці затримали на ділянці відповідальності відділу «Тиса» за 100 метрів від держрубежу. Мандрівник повідомив, що є громадянином Казахстану і що нібито не пам’ятає, як потрапив в Україну.
 

You may also like...