На Волини добытчики янтаря штурмовали пограничников, есть раненные

Згідно з повідомленням, напередодні, 10 липня, на Рівненщині прикордонники затримали сімох копачів бурштину. У них конфіскували трактор з мотопомпою.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, , передає 5 канал.

"Жодних дозвільних документів на право такої діяльності, а також документів, які б посвідчували особучоловікинадати не змогли. Трактор з мотопомпою та затриманих було доставлено до прикордонного підрозділу "Кам’яне" для встановлення осіб та складання необхідних процесуальних документів. Згодом двох неповнолітніх порушників було відпущено", — йдеться в повідомленні.

Близько 19 години розлючені місцеві мешканці почали збиратися поблизу приміщення прикордонного загону. Вони вимагали відпустити односельчан. Їх намагалися вгамувати як самі прикордонники, так і правоохоронці. Встановивши особи затриманих та склавши процесуальні документи, правоохоронці дозволили їм покинути підрозділ, однак власник трактора вимагав повернути йому конфісковане майно.

О 21 годині біля підрозділу зібралося вже близько сотні людей, вимагаючи віддати власникові затримане майно. Близько 23.30 години натовп почав кидати каміння в бік підрозділу та ламати паркан. Прикордонникам довелося зробити понад 10 попереджувальних пострілів. Однак це вгамувало нападників лише на кілька годин. О першій ночі відбувся повторний напад. У відповідь прикордонники були вимушені застосувати вогнепальну зброю. На місці події правоохоронці затримали трьох активних учасників штурму. Двоє громадян поранені. Стан їхнього здоров’я задовільний.

Читайте также: