На Харківщині знешкоджено банду, яка грабувала і крала для допомоги терористам (відео)

У Харкові Служба безпеки України спільно з міліцією знешкодила організоване злочинне угруповання, що за останні три місяці скоїло більше 20 пограбувань, крадіжок та розбійних нападів. Окрім банального збагачення зловмисники мали на меті дестабілізувати громадський спокій напередодні місцевих виборів.

До складу угруповання входило п’ятеро луганчан у віці від 32-х до 48-ми років, четверо з яких були раніше засуджені. Серед злочинців був також кваліфікований «ведмежатник», який добре знався на методах відмикання замків. Кошти, отримані від реалізації краденого, витрачалися на фінансування тероризму на Луганщині.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області та міліції затримали чотирьох зловмисників під час крадіжки. Того ж дня на території Луганської області затримано спільницю бандитів, яка забезпечувала збут та передачу награбованого майна на територію, підконтрольну терористам з «ЛНР».

Під час обшуків за місцями тимчасового мешкання «гастролерів» вилучено гранати та обріз мисливської рушниці з набоями, національну та іноземну валюту, ювелірні прикраси, годинники, комп’ютерну та побутову техніку, різноманітні спеціальні інструменти для відмикання замків, обладнання для виготовлення відмичок та дублікатів ключів, балаклави, засоби радіозв’язку, фото об’єктів нерухомості для майбутніх грабунків, наркотики, сепаратистську символіку.

Членам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), 185 (крадіжка), 187 (розбій), 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Служба безпеки України перевіряє можливу причетність членів угруповання до безпосередньої участі у діяльності терористичної організації «ЛНР». 

Прес-центр СБ України

Читайте также: