З Вінниччини екстрадували раніше судимого громадянина Молдови, а з Запоріжжя – кримінальника з Азербайджану 

Іноземець вчинив ряд крадіжок на батьківщині та був оголошений у міжнародний розшук. Аби уникнути покарання, зловмисник потрапив до України, де вчинив аналогічні злочини, за що був засуджений. Як тільки чоловік звільнився з української колонії, правоохоронці одразу передали його країні-ініціатору розшуку.

12 квітня працівники сектору міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП у Вінницькій області спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України за сприяння міграційної поліції забезпечили видачу 28-річного іноземця правоохоронним органам Республіки Молдови через пункт пропуску “Могилів-Подільський – Отач” для подальшого відбуття покарання.

***

Громадянин Азербайджану відбув покарання за вчинення тяжкого злочину. Після закінчення п’ятирічного строку ув’язнення працівники поліції разом з іншими профільними службами видворили іноземця до країни походження.

У 2019 році на території Мелітопольського району іноземець спричинив тяжкі тілесні ушкодження громадянину. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді п’яти років ув’язнення.

Напередодні звільнення засудженого з виправної установи оперативники управління міграційної поліції та працівники Запорізького відділу УДМС України в Запорізькій області підготували матеріали для примусового його видворення.

Після відбування покарання, на підставі Закону України «Про імміграцію», дозвіл на імміграцію 41-річного азербайджанця було скасовано, а посвідку на постійне проживання вилучено. Правоохоронці вжили заходів щодо його примусового видворення до країни походження.

11 квітня, у день звільнення іноземця із виправної колонії, поліцейські управління міграційної поліції ГУНП в області разом із інспекторами управління державної міграційної служби Запорізької області доправили його до пункту пропуску «Могилів-Подільський-Отач» у Вінницькій області. Чоловіка передали представникам прикордонної служби Республіки Молдова для подальшого відправлення на батьківщину.

Національна поліція України

You may also like...