Розслідування щодо «організації Мальцева», яка в Одесі працювала проти України
За даними слідства, до «бойового підрозділу» входять 23 особи, у тому числі громадяни Росії, Білорусі, Киргистану і ФРН, яких затримали на території України.
Обласний МСЕК на Вінниччині роками створював систему кругової поруки, засновану на роздачі груп інвалідності посадовцям.
За даними слідства, до «бойового підрозділу» входять 23 особи, у тому числі громадяни Росії, Білорусі, Киргистану і ФРН, яких затримали на території України.
Дзержинський районний суд Харкова почав розгляд по суті у справі щодо викрадення, катування і вбивства письменника Володимира Вакуленка і ще трьох людей під час російської окупації, а також викрадення ще одного чоловіка.
Журналісти проаналізували понад 150 вироків, які виносили у судах першої інстанції по всій Україні у 2024-му за двома “корупційними” статтями КК: 368-5 (незаконне збагачення) та 368 (прийняття неправомірної вигоди), щоб зрозуміти, чи є реальні покарання, наскільки часто обвинувачені укладають угоду з прокурором та які найбільші суми фігурують у справах.
ПВК-49 є установа виконання покарань максимального рівня безпеки для утримання чоловіків засуджених за тяжкі і особливо тяжкі злочини. Протягом 2023-2024 років від засуджених не надійшло жодної скарги на неналежні умови утримання і на неналежне надання медичної допомоги.
Як радянська влада не могла визначитися, чи висміювати прикрашання ялинки під Новий рік, чи все-таки відзначати це свято. А також, які були українські традиції святкування Різдва Христового на півдні України
Після чергового трусу щодо самогону вночі у бліндажі чоловіки повалили лейтенанта на підлогу й попередили, щоб «заспокоївся». А за кілька днів у розпал бою його поранили. У спину. Через те поранення він так і не зміг повернутися у бойову частину.
Микола Карташев — російський окупант, якого взяли в полон на Харківщині. Він служив у 76 десантно-штурмовій дивізії південого військового округу РФ. Слідство вважає, що у 2022 році він розстріляв охоронця супермаркета в Бучі.
Організовані в кластери прокремлівські канали в Telegram стали істотним інструментом впливу під час виборчих кампаній у Грузії та Молдові. У невеликих країнах пострадянського простору, де культурно-інформаційний зв’язок з Росією залишається важливим фактором, а вибір на користь євроінтеграції – предметом дебатів, що тривають, пропагандистські кампанії в Telegram виявляються досить ефективними.
У роботі ChatGPT стався масштабний збій
26 Гру, 2024
У «Дії» відновлено бронювання від мобілізації
26 Гру, 2024