Вкладники «Інтерконтинентбанку» вимагають журналістського розслідування

Вкладники «Інтерконтинентбанку» вимагають журналістського розслідуванняШановна «Україна кримінальна»!

До Вас звертається ініціативна група ошуканих вкладників АКБ «Інтерконтинентбанк». Нас понад 5000 осіб. Прведіть своє незалежне розслідування цієї надзвичайно заплутаної і темної справи. Просимо Вас частіше висвітлювати це питання на сайті «Україна кримінальна». Ви — наша майже єдина надія і опора.

Ми стали клієнтами АКБ «Інтерконтинентбанк» під впливом масштабної рекламної кампанії, яка розгорнулася в засобах масової інформації. У рекламі стверджувалося про те, що цей банк є гарантом стабільності та надійності, і має безліч перспективних проектів на будівництво елітного житла, бізнес-центрів та торгівельно-розважальних центрів, як виявилося, яких і близько немає. Ось як пояснювалися вищі, ніж в середньому, відсотки по депозитних вкладах.

Звісно, довіра до банківської системи змусила мене вкласти всі сімейні заощадження саме до АКБ «Інтерконтинентбанк». Моя сім’я планувала в майбутньому придбати житло. Що ж трапилося насправді: моя сім’я стала токою ж жертвою вдало спланованої афери шахраїв, як вкладники «Еліта Центр».

Як виявилося пізніше, в той час, коли я вкладала гроші в цей банк, НБУ заборонив йому залучати вклади від населення. Але банк, не зважаючи на заборону, продовжував це робити. І, звісно, вкладників не попереджував про свої чималі фінансово-економічні проблеми. Вдало організована група шахраїв в особі керівництва банку (Ігорс Петровс, голова правління — власник холдингу «Investore Group», та Олександр Глотов — перший заступник голови правління) в інтересах третіх осіб та фіктивних фірм, які здебільшого і належали вищезазначеним особам, заключали заздалегідь невигідні кредитні угоди. При укладенні договорів не враховувався нестабільний фінансовий стан позичальників та їхня нетривала підприємницька діяльність. Майже всі угоди не забезпечені заставою, а там, де договори застави є, вони нотаріально не посвідчені. Внаслідок цього повернути кредити неможливо.

АКБ «Інтерконтинентбанк» також придбав і неліквідні векселі на 10 мільйонів гривень у збанкрутілого підприємства, та на 13 мільйонів — прострочені векселі інших підприємств. Кошти вкладників йшли на особисті потреби адміністрації банку, а саме: ці кошти направлялися на розвиток власного бізнесу Петровса та Глотова.

Ця жахлива подія – ні що інше, як економічна диверсія проти населення і держави, з метою підриву і зневіри населення до банківської системи в цілому.

А тимчасовий адміністратор Андрущенко Петро Володимирович, призначений НБУ, докладає максимум зусиль, щоб в прискорених темпах довести банк до банкрутсва. Дивно поводить себе і Голова НБУ, що й назначив цього адміністратора. На всі благання і заклики вкладників привернути до цієї ситуації увагу, Голова НБУ лише годує нас пустими обіцянками, нехтуючи ошуканими вкладниками. Не зрозуміло, чому він так себе поводить: він вдає, ніби нічого не знає і запевняє, що «все нормально». Хоча з кожним днем ситуація все катастрофічнішає, а працівники банку тільки розводять руками. Правда, погоджуються, що чим дальше тим гірше і самі не приховують, того що Андрущенка поставили «добити» банк. Виходить, що голова НБУ — разом з організованою злочинною групою шахраїв, що обікрали народ.

Про це свідчить така інформація, яка поширюється серед ошуканих вкладників: тим вкладникам, в кого сума заощаджень більше 100 000 гривень, тимчасовий адміністратор пропонував повернення вкладів по принципу «50 на 50»…

Як каже Петро Андрущенко в неофіційних розмовах, вкладники можуть «співати свою пісню» до виборів, бо після виборів їхня пісня вважатиметься такою, що вже проспівана. Одним словом після виборів наше діло — труба.

Цього разу ошукані вкладники збираються у Києві 14 березня — о 10.00 — біля пам»ятника Ватутіну. Ми пійдемо до Верховної Ради…

Читайте также: