Нафтогаз готовий постачати газ КП Київтеплоенерго, якщо воно візьме на баланс борги Ахметова

НАК Нафтогаз України готовий постачати газ КП Київтеплоенерго навіть без негайної сплати заборгованості.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Компанія готова укласти договір про постачання газу з Київтеплоенерго відразу після вирішення питання правонаступництва за борговими зобов’язаннями шляхом укладення договорів переведення боргу між Київтеплоенерго, Київенерго і Нафтогазом, як того вимагає закон України" Про теплопостачання ", — свідчить повідомлення.

Беручи на себе заборгованість перед Нафтогазом, Київтеплоенерго має отримати і право вимоги до боржників Київенерго.

Зокрема, це стосується розрахунків держави по пільгах та субсидіях за вже поставлений газ і компенсації різниці в тарифах.

Окрім того, споживачі продовжують погашати заборгованість за попередні періоди, отже, нове підприємство буде мати джерело коштів для розрахунків по боргах, які складають приблизно місячну вартість газу для забезпечення потреб Києва, повідомляє Нафтогаз.

Наприкінці квітня повідомлялося, що Київенерго завершує перший етап передачі комунального майна та перекладу персоналу в Київтеплоенерго.

У Київенерго зазначили, що компанія повністю готова до передачі енергоактивів на баланс КП Київтеплоенерго. Однак у зв’язку з відсутністю необхідних ліцензій і тарифів Київтеплоенерго поки не може прийняти генеруючі потужності і завод Енергія в управління.

У зв’язку з цим Київська міська рада 24 квітня ухвалила рішення про продовження договору з Київенерго в частині використання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювального заводу Енергія до 31 липня 2018 року.

Крім того, Київрада продовжила термін управління тепломережами і котельнями до 1 травня 2018 року в цілях коректного закриття розрахунків з клієнтами за спожите тепло та гарячу воду. //  INSIDER

 

Читайте также: