Прокуратура не допустила забудови берегів Дніпра елітними котеджами

Як повідомили «УК» в Прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури, Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та скасовано незаконне рішення Канівської міської ради, яким обслуговуючому кооперативу «Дніпровські сади» в оренду до 2020 року із правом подальшої передачі земельної ділянки у власність надано 6,5 га земель водного фонду, а також договір оренди земельної ділянки, що укладений на підставі вказаного рішення.

Суд погодився з доводами Черкаського міжрайонного екологічного прокурора та зобов’язав суб’єкта господарювання звільнити землі водного фонду та передати їх Канівській міській раді.

«Вказану земельну ділянку кооператив мав на меті викупити та у подальшому по частинам продати приватним фізичним особам. Таким чином, незабаром на узбережжі Дніпра з’явилось б нове елітне котеджне містечко, однак прокуратура та суд стали на заваді цим планам», – зазначив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак.

За словами прокурора, ринкова вартість даної земельної ділянки складає близько 5 млн грн.

УК
 

You may also like...