Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 14.07.2015

 Злочини та пригоди в Дніпропетровській області станом на 14 липня

13 липня до працівників Дніпропетровського міського управління по телефону спецлінії «102» звернувся 17-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що о 21.20 біля одного із будинків по вул. Якіра, невідомий побивши руками по тулубу, заволодів мобільним телефоном. За вчинення злочину, був встановлений та доставлений до райвідділу безробітний, 19-річний місцевий житель. Викрадене вилучено. Ведеться слідство.

13 липня до працівників Дніпропетровського міського управління звернувся безробітний, 32-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що о 02.30 на пл. Петровського, біля входу на залізничний вокзал, невідомий вдаривши рукою по обличчю, заволодів рюкзаком з DVD плеєром, гаманцем з грошима 20 грн та банківською карткою. За вчинення злочину був встановлений та доставлений до райвідділу безробітний, 19-річний місцевий житель. Викрадене вилучено. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

13 липня до працівників Дніпропетровського міського управління звернувся 31-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що 11 липня о 22.30 біля кафе по вул. Доблестній невідомий, побивши руками по тулубу, заволодів ланцюжком із жовтого металу та мобільним телефоном. За вчинення злочину встановлений та опитаний безробітний, 23-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

13 липня до працівників Дніпропетровського міського управління звернулась 46-річна місцева жителька. Заявниця повідомила про те, що о 19.20 біля будинку по пров. Людмили Сталь, невідомий шляхом ривка, з шиї заволодів ланцюжком із жовтого металу. За вчинення злочину, був встановлений та опитаний 17-річний місцевий житель. Ведеться слідство.

13 липня до працівників Криворізького міського управління звернувся безробітний, 36-річний місцевий житель. Заявник повідомив про те, що 12 липня о 23.40 на зупинці громадського транспорту по вул. Українській, малознайомий чоловік шляхом ривка з руки заволодів мобільним телефоном. За вчинення злочину встановлений та опитаний безробітний, 32-річний місцевий житель. За цим фактом слідчим відділом було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

You may also like...