У Києві впроваджено он-лайн систему для реєстрації транспортних засобів

Нова та зручна послуга пов’язана з реєстрацією транспортних засобів, що були у вжитку. Система поки що працює в тестовому режимі, тож скористатися нею наразі можуть мешканці та гості Києва, а незабаром і Дніпропетровська. Згодом очікуємо впровадження і в інших центрах надання послуг.

Впровадити новинку вдалося за результатами плідної співпраці Департаменту ДАІ та ІТ-волонтерів. Послуга он-лайн заяви на відповідні операції з транспортними засобами вже працює в столиці (Центр ДАІ №13), найближчими днями — в Дніпропетровську (Центр ДАІ №3). Для цього автовласникові необхідно лише заповнити бланк електронної заяви й відправити на електронну пошту відомства.

У заяві потрібно вказати дані про власника автомобіля, місце його проживання, його контактний телефон, а також технічні характеристики транспорту й підстави для реєстрації (довідка-рахунок, договір купівлі-продажу тощо).

Після цього заяву треба надіслати на електронну адресу Центру ДАІ. Форма заяви – на сайті( https://igov.org.ua).

Крім того, автовласники мають можливість обрати зручну для них дату та час для здійснення відповідної операції, пов’язаної з транспортом.

Нагадаємо, що під час процедури реєстрації, транспортний засіб перевіряють у всіх існуючих баз даних (викрадення, арешт, контроль).

Заяви розглядаються швидко. Щодо підтвердження, на електронну адресу власника транспортного засобу прийде відповідь.

Після чого, у відповідний день та час, який зазначив громадянин у заяві, необхідно прибути до Центру ДАІ № 13.

При собі власник повинен мати відповідні оригінали документів та транспортний засіб. Автомобіль повинен бути в наявності обов’язково, для огляду експертом на предмет достовірності номерів агрегатів.

Така система має значно спростити хід проведення вищезазначених операцій та дозволить значно скоротити час, потрібний для їх здійснення.

 

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

Читайте также: