Переплата за ремонт укриття у школі понад ₴320 тисяч – судитимуть посадовця управління освіти Шевченківської РДА

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Шевченківської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно в.о. начальника управління освіти Шевченківської РДА за фактом неналежного виконання службових обов’язків під час ремонту укриття в одній зі шкіл Шевченківського району Києва (ч. 1 ст. 367 КК України).

Встановлено, що Управління освіти Шевченківської РДА та підрядна організація у 2023 році уклали договір про ремонт укриття у школі, погодили ціни на матеріали та підписали акт приймання робіт із завищеними цінами. Відповідно до висновку експертизи, загальна вартість виконаних робіт завищена на понад 320 тисяч гривень. Зокрема, переплатили за опорядження стін, стелі та укладення лінолеуму з порушенням чинних будівельних норм.

Нагадаємо, що раніше до суду було скеровано обвинувальний акт відносно інженера з технічного нагляду та директора підрядної організації, внаслідок дій яких вартість ремонту укриття у школі завищили на 1,5 млн гривень (ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Пресслужба Київської міської прокуратури

You may also like...