Побиття та підпал товариша по службі – військовослужбовцю-контрактнику на Донеччині повідомлено про підозру

Слідчі ТУ ДБР у місті Краматорську здійснюють досудове розслідування за фактом порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями, а також розбою, вчиненого 26 листопада 2020 року на території проведення  операції Об’єднаних сил.

Під час досудового розслідування проведено невідкладний обшук, огляди місця події, допити свідків, в результаті яких встановлено особу, яка ймовірно вчинила кримінальне правопорушення.

За даними слідства, 44-річний військовослужбовець за контрактом — водій однієї з військових частин, маючи на меті заволодіти майном товариша по службі, побив його та намагався душити. Потім облив колегу мастилом для бензопил, підпалив запальничкою та заволодів грошовими коштами постраждалого у сумі 9 500 гривень.

Наразі потерпілий перебуває у Центральній міській лікарні міста Торецьк із закритою черепно-мозковою травмою та опіками правої ноги.

27 листопада 2020 року військовослужбовцю повідомлено про підозру у:

порушенні статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, що має характер знущання над військовослужбовцем (ч. 2 ст. 406 КК України);
нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаному із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу (ч. 1 ст. 187 КК України).
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Донецького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

Державне бюро розслідувань

Читайте также: