Як ветерани війни можуть долучитись до боротьби з корупцією: добірка можливостей – від курсів до роботи

Опитування показують, що найбільшими загрозами для держави українці і надалі вважають війну та корупцію. Перемоги над ворогом на лінії бойового зіткнення та над корупцією (як на фронті, так і в тилу) — це два складні завдання і два важкі шляхи.

Як і за що судять народного депутата Нестора Шуфрича

Суд вкотре продовжив на два місяці тримання Шуфрича і Черепані під вартою без визначення застави. Нардеп Олександр Колтунович, обраний від забороненої тепер в Україні партії «ОПЗЖ», подавав заяву про взяття Шуфрича на поруки, але йому відмовили.

«Казала тобі, не спіши шпалери клеїти». Очевидці про приліт російських балістичних ракет у їхні двори в Чернігові

Досвід очевидців показує: під час повітряної тривоги через балістику виходити надвір, наприклад, щоб подивитися, де стався вибух, вкрай небезпечно.

«Оце ми «х*хлів» взули! «Залізо» лишили, а «перспективу» вивезли!». Як Україна втратила тактичну ядерну зброю

Росіяни дуже активно цілодобово працювали, щоб завантажити і вивезти тактичні ядерні боєприпаси. Вивезення тактичної зброї – це був їхній чистий успіх. Бо до цього американці ще не мали жодного відношення. Таким чином, тактична ядерна зброя поїхала туди.

Ви воюйте, а ми будемо красти. Як гендиректор ДП «Ліси України» Болоховець облаштував приватний хутір на захопленій території державного лісу

У лісах на Чернігівщині уже роками розбудовується приватний маєток з озерами, конюшнею та відпочинковими будинками керівника ДП «Ліси України» Юрія Болоховця та його бізнес-партнера Михайла Реви. При цьому маєток не оформлений на жодного з них, а записаний частинами на родичів та друзів

«Слуги народу» мають намір ввести податки з посилок людей. Проблема не там, де її шукають

Чергова концепція боротьби за інтереси білого бізнесу стосується не напрямку «там, де крадуть», а напрямку «там, де легше взяти ці податки». З посилок людей.

Де проходить межа допустимого, коли йдеться про провокацію злочину співробітниками правоохоронних органів?

Для нашої держави, окрім національного законодавства, визначальне значення в питанні допустимості чи недопустимості провокації має практика Європейського суду з прав людини. А вона виходить з того, що правоохоронці не повинні схиляти до скоєння злочину, яке в іншому випадку не було би вчинено.