влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:


Письмо в УК

Фотогалерея

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Ездит ли немецкая полиция на Porsche?

Голосование

Ваше отношение к новой полиции:

Стало значительно лучше
Стало лучше, но незначительно
Ничего не изменилось кроме формы и названия
Стало еще хуже
...
Загрузка...
Печать

Військова прокуратура затримала за хабар чиновника Державної екологічної інспекції

10.08.2018 17:18

10.08.2018 військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України та слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Київській області.

Вказана службова особа була затримана безпосередньо після одержання неправомірної вигоди в розмірі 12 тис грн на картковий рахунок його доньки. У такий спосіб правопорушник сподівався уникнути відповідальності за отримання неправомірної вигоди.

Установлено, що затриманий у червні – серпні 2018 року вимагав від представника одного з приватних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 12 тис грн за непроведення повторних перевірок додержання природоохоронного законодавства і ненакладення адміністративного стягнення, за який передбачено більший розмір штрафу.

На даний час хабарнику-екоінспектору готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та про відсторонення від займаної посади.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

Нашли орфографическую ошибку? Выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter   
Редакция «УК» поможет отстоять ваши права и восстановить справедливость!
Пишите нам по адресу help@cripo.com.ua

Новости ТВ
Загрузка...
МетаНовости
Загрузка...